5.ua

Українські військові отримали партію модернізованої бронетехніки

  92-я окрема механізована бригада (ОМБ) отримала першу партію відновлених і модернізованих танків Т-64БВ, повідомив заступник командира 92-ї ОМБ Олександр Васильківський, передає .


  "Це перше надходження. Нам обіцяють, що ще техніка надходитиме ... Техніка потрібна - БТРи і танки", - сказав Васильківський журналістам.

  Він відмовився відповідати на питання про кількість вже поставленої і планованої до постачання техніки, пославшись на військову таємницю. Васильківський повідомив також, що на полігоні ОМБ почалися заняття з бойової, тактичної, медичної, інженерної підготовки з мобілізованими в рамках третього етапу мобілізації.

  "Процес навчання (курс молодого бійця – Ред.) займає 40 днів. 90% мобілізованих військовослужбовців  проходили строкову службу в часи Радянського Союзу. Є люди, які брали участь у бойових діях в Афганістані, Нагірному Карабасі, Косово, Іраку", - сказав офіцер.

  Говорячи про потреби бригади, Васильківський підкреслив, що бійцям вкрай необхідні рації і тепловізори, а також зимова екіпіровка.

  "Рацій дуже не вистачає, а рація - це зв'язок ... тепловізори треба хоча б один на 1 блокопост, щоб можна було бачити, що відбувається вночі: хто підходить, де, як. Силами волонтерів є парочка тепловізорів  - і все. Ми входимо в зиму: потрібні теплі речі: польові зимові куртки, теплі берци, шапки, рукавички. Нам потрібні нормальні генератори для забезпечення електрикою, печі для опалення, а оскільки там (в зоні АТО – Ред.) степова зона - потрібні дрова, потрібне вугілля", - сказав заступник комбрига.

  Також Васильківський підкреслив, що не вірить у тривалість нинішнього перемир'я.

  "Не вірю. З тієї причини, що наша друга батальйонно-тактична група, яка знаходиться в зоні АТО, по ній  протягом вчорашнього дня до глибокої ночі йде мінометний обстріл з боку Росії і бойовиків", - сказав Васильківський.
  Попередній матеріал
  Вікторія Рибовалова отримала "срібло" на чемпіонаті світу зі спортивної стрільби
  Наступний матеріал
  На блокпостах "ДНР" з'явилися "розстрільні" списки активістів "Батьківщини" і "Свободи" - політик
  Теги:
  Loading...