volynnews.com

Українські військові, які потрапили на територію Росії, вже у Запоріжжі

  Стало відомо, що 41 український військовий із 51-ї механізованої бригади нині перебуває у Запоріжжі. Минулої п'ятниці вони перейшли кордон і потрапили на територію Росії.


  В обласному військовому комісаріаті підтверджують цю інформацію. Однак не уточнюють, як саме бійці потрапили до Росії і як повернулися в Україну, пише "ВВС Україна".

  27 липня міністерство оборони України оголосило про службове розслідування у зв'язку з повідомленнями, що група військовослужбовців наприкінці минулого тижня перейшла кордон у бік РФ.

  Про результати розслідування мали протягом доби повідомити президентові Петру Порошенку.

  У прес-службі міністерства не змогли сказати, чим закінчилося це розслідування і чи триває воно досі.

  Заступник військового комісара, пославшись на таємницю слідства, не розповів, як і чому українські військові опинилися в Росії і потім повернулися в Україну.

  За його словами, не дивлячись на те, що з ними працює дніпропетровська військова прокуратура, ці люди не вважаються затриманими і не перебувають під охороною.

  Раніше журналіст Роман Бочкала написав на своїй сторінці у Facebook, що солдатів підозрюють у дезертирстві, приставили до них воєнізовану охорону і відібрали мобільні телефони.

  За версією офіцера 51-ї бригади Дмитра Радченка, його бойові товариші відступили на російську територію в районі "Ізвариного" на Луганщині, щоб не потрапити в полон сепаратистів.

  Також він сказав, що в них закінчилася їжа та боєприпаси, а техніку знищили.
  Попередній матеріал
  МВФ закликає українську владу продовжувати реформи
  Наступний матеріал
  Терористи безуспішно атакують Савур-Могилу і зазнають великих втрат - РНБО
  Теги:
  Loading...