фото Євромайдан, Цензор.нет

Українські війська розбирають трофейну зброю у Слов’янську і займають Краматорськ

  Українські силовики починають наводити лад у Слов'янську. Про це заявив міністр оборони Валерій Гелетей, перебуваючи у звільненому від терористів місті.


  Водночас, у сусідніх зі Слов'янськом районах досі тривають бойові дії. За словами міністра, залишки бойовиків продовжують чинити опір силам АТО.  

  Ті ж, що втекли зі Слов'янська, залишили після себе величезну кількість зброї, зокрема протитанкових ракет, набоїв для автоматів, РПГ та вибухівки. Також виявлені полишені бронежилети, різноманітні однострої і навіть прапори. Усе це українські силовики планують вивезти на експертизу, аби встановити походження озброєнь і амуніції.

  Славік-зброя Громадське ТБ

  Славік-зброя censor.net.ua

  Славік-зброя Євромайдан2

  Славік-зброя Євромайдан3

  Коли над міськрадою Слов'янська замайорів державний прапор, багато місцевих мешканців прийшли поцікавитись у силовиків, що буде далі. Міністр оборони наголосив, що головне завдання – налагодити нормальне життя у місті та забезпечити людей харчами: "Так місто практично чисте, але якщо людина виходить з квартири, природно, локалізація йде повна. Якщо людина піднімає зброю, стріляє в сторону військових, в сторону Нацгвардії – військові свою справу роблять. Зараз ось міліція, Служба безпеки будуть починати приймати, наводити порядок. Ви б бачили – коли ми прийшли перший раз сюди, вперше, скільки тут було людей і кожен тільки і дякував. Люди нам повірили і це вже надовго. Назавжди", – запевнив міністр. .

  Валерій Гелетей повідомив, що порядок у Слов'янську наразі пильнуватимуть бійці Нацгвардії. Водночас, українські війська не планують довго затримуватись у місті і вже сьогодні вирушать до Краматорська.

  Тим часом у Краматорську вже працюють розвідники і сапери, перевіряють, чи не лишили терористи по собі неприємних сюрпризів. Українські війська беруть місто під контроль.

  Тим часом, у мережі вже оприлюднили відео із визволеного Слов’янська – на ньому саме зафіксовано підняття синьо-жовтого прапора та розбір трофеїв.

  Попередній матеріал
  Президент звернувся до нації із коментарем щодо звільнення Слов’янська
  Наступний матеріал
  Над звільненим Краматорськом піднято український прапор
  Теги:
  Loading...