5.ua

Українські десантники відбили атаку озброєних терористів біля Андрієвки

  Після запеклого бою в районі села Андріївка (поблизу Слов’янську на Донеччині) ситуація в районі цього населеного пункту локалізована і повністю контрольована.

   Про це 3 травня повідомляють у Міністерстві оборони України.

  Як зазначили у МО, колонні підрозділу Збройних Сил України вдалося вийти з-під обстрілу і відбити напад терористів. При цьому група озброєних екстремістів здійснювала вогневий напад із застосуванням важкого та стрілецького озброєння та активно застосовувала ручні гранати.

  "На жаль, цієї ночі два десантника загинули. Один від кулі снайпера, другий - від вибуху гранати. Семеро десантників отримали поранення різного ступеня важкості. Проте всі вони відмовляються від госпіталізації і клопочуть перед командуванням залишити їх у строю та дати можливість продовжувати брати участь в антитерористичній операції. Пораненим десантникам надано медичну допомогу, а остаточне рішення щодо їхнього перебування лавах підрозділу залежить від лікарів", - повідомили у Міноборони України.

  Нагадаємо, напередодні вдень посібниками терористів була здійснена спроба перешкодити виконанню десантниками завдань за призначенням шляхом блокування. При цьому екстремісти використовували вже звичну для себе тактику терористичних угруповань – залучення до блокування місцевих мешканців, у тому числі жінок.

  Також у МО повідомили, що спільно з підрозділами Національної гвардії цієї ночі десантники відбили у терористів телевежу у Краматорську. Після зачистки та дослідження території об’єкту, з’ясувалося, що тут перебувало близько 200 бойовиків - по всіх напрямках були обладнані вогневі точки та здійснено відповідну інженерну підготовку місцевості для тримання оборони.

  "Вночі було здійснено маневр однією з бронегруп Збройних Сил України. Вході рейду звільнено від присутності терористів міст на дорозі між Краматорськом та Слов’янськом. На даний час інженерні підрозділи Збройних Сил України проводять розмінування мосту, оскільки диверсійна група екстремістів встигла фахово замінувати споруду", - зазначили у оборонному відомстві.

  Попередній матеріал
  В одеських сутичках загинуло 46 людей – прокурор області
  Наступний матеріал
  СБУ: бійню у Одесі спланували поплічники Януковича
  Теги:
  Loading...