5.ua

У визволені міста Луганщини призначили представників АТО

  У міста, звільнені від терористів на Луганщині, призначили офіційних представників керівника Антитерористичної операції. Чиновники допомагатимуть повертатися до мирного життя Сєверодонецьку, Лисичанську та Рубіжному.


  Майже тиждень, як над Лисичанською міськрадою знову майорить синьо-жовтий прапор. Місто помалу оговтується після перебування терористів. Про бої досі нагадують барикади та зруйновані будинки.

  "Бой шел 4 дня без передышки. Очень много раненых. Очень много убитых. У меня сотрудники на работе остались без квартир. Я неделю не выходила из подвала. Это очень страшно", – діляться очевидці.

  Повернути до міста зв'язок, електропостачання та українські телеканали обіцяють уже найближчим часом. Одне з головних завдань зараз – вчасно постачати їжу та питну воду. У самому ж Лисичанську та довкола нього й досі багато замінованих об'єктів, що їх залишили після себе терористи.

  В.о. голови Луганської ОДА Ірина Верігіна попереджає: "Нашим саперам доведеться працювати ще не один день. Зараз попереджаємо людей, щоб не виходили в посадки, в ліс, тому що там стоять розтяжки і там можна підірватися на міні. В місті безпечно, але по зеленим зонам ходити не можна".

  Щоб звільнені Сєверодонецьк, Лисичанськ та Рубіжне швидше повернулися до мирного життя, тут призначили уповноважених керівників Антитерористичної операції у Луганській області. Саме на них покладена відповідальність за координацію між військовими, чиновниками та мешканцями звільнених міст.

  За час проведення визвольної операції міста на Луганщині неабияк спорожніли. Хтось залишив свої домівки, а хтось весь час активних бойових дій просидів у підвалах та бомбосховищах. Тепер же люди починають виходити на вулиці та повертатися у рідні оселі.

  Лілія Прокопенко, Луганська область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Кличко попередив, що взимку температуру при опаленні знизять
  Наступний матеріал
  Сили АТО звільнили Дебальцеве
  Теги:
  Loading...