У Слов'янську зникли знімальні групи телеканалів SkyNews та CBS

  У Донецькій області зникли знімальні групи британського телеканалу SkyNews та амеріканського CBS.

   

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на місцеве видання "Новости Донбасса".

  З працівниками медіа-компаній зник зв'язок після того, як вони виїхали до Костянтинівки Донецької області. Зараз зв'язку з ними також немає. Серед журналістів CBS, які прямували до Костянтинівки: Clarissa Ward, Erin Lyall, Andy Srevenson, Geoff Mabberley. Від телеканалу SkyNews: Stuart Ramsey, Barnaby Green, Oleg Malko, Alexander Pustovit.

  В останньому повідомленнні у Twitter журналістка CBS Clarissa Ward повідомляє, що її знімальну групу затримали сепаратисти біля блок-посту у Слов'янську. "Вони чекають наказу, чи відпустити нас, або відправити у в'язницю", - пише журналістка близько 10 ранку.

  Директор Інституту Масової Інформації Оксана Романюк прокоментувала цю інформацію: "Очевидно, терористи щось щось готують, набирають заручників щоб торгуватись".

  Раніше повідомлялося, що у Слов'янську зранку 2 травня зник журналіст американського видання Buzzfeed Майк Джігліо і перекладач Олена Глазунова. 

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку. Відомо також, що двое українських військових загинуло.
  Попередній матеріал
  Лідер слов’янських сепаратистів визнав наявність втрат з боку терористів
  Наступний матеріал
  Мер Стаханова запросив 40 бойовиків до міськради
  Теги:
  Loading...