5.ua

У Слов’янську не можуть упізнати тіла убитих терористами людей

  Тіла одинадцяти людей, виявлених у братській могилі в Слов’янську минулого тижня, досі не можуть ідентифікувати. Таке повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.


  За його словами, причина у давності поховання, адже за даними МВС, братська могила жертв терористів у Слов’янську з’явилася приблизно 15-го червня.

  Натепер упізнали тіла лише трьох місцевих жителів – представників протестантської церкви. Антон Геращенко припускає: серед похованих у братській могилі, окрім жертв терористів, можуть бути тіла й самих бойовиків. Тож у Міністерстві внутрішніх справ звертаються до росіян, чиї родичі воювали у складі незаконних збройних формуваннях на Донбасі і не повернулися з пропозицією провести ДНК-тести. Інформацію про це розмістять на сайті МВС.

  "Мы готовы обеспечить для жителей Российской федерации, которые знают, что их родственники поехали в так называемую "Новороссию" и не вернулись, условия для проведения тестов ДНК и определение, находятся ли их родственники в захоронениях вокруг Славянска и других городов", - пообіцяв посадовець.

  Такі експертизи будуть проводитися в Харкові та Краматорську Донецької області.

  Нагадаємо, ще в середині липня співробітники Міністерства внутрішніх справ виявили могилу з покаліченими тілами двох священиків і двох синів одного з них у понеділок у Донецькій області. Перед смертю загиблих катували за те, що вони приносили їжу солдатам української армії.


  Попередній матеріал
  Німеччина готова підтримати масштабні економічні санкції проти Росії – Штайнмайєр
  Наступний матеріал
  Терористи обстрілюють Донецьк з "Градів" - очевидці
  Теги:
  Loading...