5.ua

У НАТО прогнозують погіршення ситуації на Донбасі

  Ситуація на сході України нестабільна і може погіршитися вже найближчими днями.


  Про це заявив заступник Генсека НАТО Алексаднр Вершбоу в інтерв'ю DW.

  "Перемир'я повинне було заморозити конфлікт у тому стані, в якому він був на 19 вересня. Але, звичайно, з безперервною російською військовою допомогою, яка тече через неконтрольований державний кордон, бойовики посилили атаки на аеропорт "Донецьк", - зазначив він.

  Представник НАТО підкреслив, що така ситуація неприйнятна і що альянсі хочуть побачити повну імплементацію Мінських угод, включно з встановленням українською владою контролю над кордоном.

  За його словами, Росія повинна дати сепаратистам зрозуміти, що вона не підтримає призначені ними на 9 листопада "вибори", які світова громадськість все одно не визнає.

  "Ситуація дуже хитка. Припинення вогню в деяких місцях порушується і найближчими днями ситуація може серйозно погіршитися", - прогнозує Вершбоу.

  Нагадаємо, бойовики не припиняють обстрілювати українських силовиків. Також повідомлялось за, що підсумками попереднього дня у РНБО повідомили, що у зоні АТО поменшало штурмів, але путінські бандити продовжують здійснювати обстріли українських позицій.
  Попередній матеріал
  США та Туреччина почали перемови щодо протидії "Ісламській державі"
  Наступний матеріал
  Чернігівщина відзначила Всесвітній день ходьби
  Теги:
  Loading...