vk.com/batalion.azov

У Маріуполі відбувся мітинг проти демілітаризації Широкиного

Більше тисячі жителів Маріуполя вийшли в неділю ввечері на головну площу міста, щоб висловити протест щодо демілітаризації селища Широкине.

Про це повідомляє полк "Азов" на своїй сторінці у соцмережі "В контакте". " У заході взяли участь місцеві та приїжджі активісти патріотичних організацій. Долучилися до акції і члени Цивільного корпусу АЗОВА Маріуполя", - йдеться у повідомленні.

Крім того, місцеве видання Маріуполя "0629" повідомляє, що у заході брали участь крім цивільного корпусу "Азов" також "Правий сектор", "Маріупольська Дружина", "Новий Маріуполь" та інші організації міста, які об'єдналися, щоб висловити свій протест проти демілітаризації широко.

"Підтримати маріупольців приїхала Самооборона Херсона, Одеси та Майдану. Серед присутніх були і представники військовий формувань. Також були представники Харкова, Києва та інших міст України. Люди тримали в руках державну символіку та плакати з гаслами "Маріуполь - місто герой", "демілітаризація - до кордонів Росії"," Маріуполь - це Україна "та інші. Розпочався захід з виконання державного гімну України", - йдеться у повідомленні.

Виступаючі на мітингу наполягали, щоб добровольці залишилися на позиціях в Широкому, а також висловлювали думку, що патрулювання Широкиного спільно з бойовиками - неприпустимо. Активісти висловили побоювання, що Маріуполь увійде в буферну зону і просили Президента України Петра Порошенка приїхати і дати пояснення особисто.

Нагадаємо, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов заявив, що до 3 серпня має бути підписаний документ про демілітаризацію Широкиного.

Попередній матеріал
У Каліфорнії через лісову пожежу евакуювали понад 10 тис. осіб
Наступний матеріал
Печерський суд заарештував нерухомість сина Азарова в Італії
Теги:
Loading...