5.ua

У Маріуполі ширяться чутки про підрив водонапірної вежі

  Депутат маріупольської міськради Олександр Ярошенко повідомляє, що в Маріуполі сепаратисти підірвали водонапорную вежу. 


  Він також повідомляє, що в місто їде колона терористів зі Слов'янська та Краматорська.

  "Тільки що в Маріуполі сепаратисти підірвали водононапорную вежу. Дуже скоро в місті не буде води. В Маріуполь їде велика колона бойовиків  зі Слов'янська та Краматорська і якщо Київ не втрутиться, то тут буде хаос....", - сказав Ярошенко в коментарі Gordonua.com. 

  В той же час, як повідомив керівник прес-служби міськради Маріуполя Олег Калінін, через паніку серед населення в Маріуполі начебто збільшився забір води в 2 рази, що і стало причиною відсутності води у кранах. Насоси просто не впоралися.

  У Міськводоканалі запевнили, що вже через 2 години водопостачання міста буде відновлено в нормальному режимі. Там запевнили, що ніяких диверсій на водоводі не було - це просто чутки.
  Інформацію про припинення водопостачання у Маріуполі підтверджують й інші люди. Користувачі соцмереж  закликають терміново набирати у квартирах воду, куди тільки можна, бо скоро її не буде.

  Як повідомлялось раніше, захоплену сепаратистами 24 квітня Маріупольську міськраду було звільнено вранці 7 травня. Під час спецоперації із звільнення міськради затримано кілька осіб.

  Того ж дня міністр внутрішніх справ Аваков заявив, що в результаті операції ситуацію в Маріуполі взято під контроль.
  Попередній матеріал
  Наступного тижня уряд планує відкрити загальнонаціональний круглий стіл
  Наступний матеріал
  Урочисті і жалобні заходи пройшли без ексцесів у більшості міст України
  Теги:
  Loading...