expres.ua

У Краматорську контррозвідка СБУ затримала зв'язкового "ДНР-івського" снайпера

  Контррозвідка СБУ затримала у Краматорську Донецької області активного учасника бойових дій на боці терористів, зв'язкового "ДНР-івського" снайпера, який був залишений у звільненому місті для підривної роботи.


  Про це повідмоляє прес-центр СБ України.

  "Затриманий громадянин України "С", 1975 р.н., на прізвисько "Хантер" у складі диверсійної групи "Волчья стая" був підручним снайпера на прізвисько "Волк", який вів прицільний вогонь по українських військових та хизувався у соцмережах, що робить на прикладі своєї гвинтівки засічки по кількості вбитих ним людей", - розповіли в СБУ.

  Згідно з повідомленням, після звільнення силами АТО Краматорська, "Вовк" утік разом з іншими бойовиками, а своє спорядження залишив на зберігання у поплічника – "Хантера", маючи у планах таємно повертатися у місто, в якому налагодилося мирне життя і здійснювати тут нові злочини.

  При затриманні зв'язкового, співробітники СБУ вилучили у нього особисту амуніцію "Волка", прилади нічного бачення, світлофільтри до нічного прицілу, 5 магазинів до СВД, а також гранати, велику кількість набоїв, чотири комплекти польової форми російського зразка.
  Попередній матеріал
  Курсанти Національної морської академії в Одесі присягнули на вірність Україні
  Наступний матеріал
  Яценюк розповів, коли американці захочуть вкладати гроші в українську економіку
  Теги:
  Loading...