5.ua

У Горлівці терористи проводять примусову мобілізацію - РНБО

  Проросійські бойовики тероризують місцеве населення у тимчасово захоплених населених пунктах на Донбасі. Про таке на брифінгу заявив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.


  Терористи запроваджують комендантську годину, змушують чоловіків воювати проти української армії, та готуються до протистояння із силами АТО, облаштовуючи вогневі позиції.

  "У Ровеньках Донецької області бойовики запровадили комендантську годину. Заборонено рух на приватних автомобілях, відсутні вода та продукти харчування у магазинах. У Горлівці Донецької області бойовики розпочали примусову мобілізацію чоловіків. Більшість чоловічого населення переховується" – повідомив Андрій Лисенко.

  У Ровеньках Донецької області бойовики запровадили комендантську годину. Заборонено рух на приватних автомобілях, відсутні вода та продукти харчування у магазинах. У Горлівці Донецької області бойовики розпочали примусову мобілізацію чоловіків. Більшість чоловічого населення переховується. У районі продуктового ринку Александрія розміщено близько 6 установок Град. .

  Також офіцер проінформував, що в районі горлівського продуктового ринку Александрія розміщено близько 6 установок "Град".

  Нагадаємо, від обстрілів цивільних кварталів за останню добу п’ятеро людей загинули, іще 23 поранені.

  Попередній матеріал
  У Слов'янську відновлено електропостачання споживачів
  Наступний матеріал
  Пілотів ДСНС нагородили за доставку провізії бійцям на передову
  Теги:
  Loading...