radiosvoboda.org

У Дніпропетровську ремонтують військову техніку

  У Дніпропетровську сьогодні передали військовим-учасникам антитерористичної операції першу одиницю бронетехніки, відремонтовану на місцевому тепловозоремонтному заводі.


  За словами керівництва підприємства, завод розробив і запропонував обласній владі програму ремонту, відновлення та модернізації бронетанкової техніки, що прибуває із зони бойових дій. Після затвердження в облдержадміністрації на підприємство надійшли перші замовлення від військових підрозділів, пише "Радіо Свобода".

  Як розповіли на підприємстві, ремонт бронетехніки здійснюється в одному з цехів: тут працюють майстри з багаторічним досвідом. Фінансує програму Фонд оборони країни, який поповнюється за рахунок добровільних пожертв бізнесменів з усієї України та з-за кордону, а також звичайних громадян, отож бюджетних коштів на ремонт не використовують.

  Першу бойову машину піхоти, відновлену на заводі, урочисто передали бійцям 93-ї механізованої бригади. Незабаром вона відправиться в зону АТО.

  Майстри також взяли у військових на ремонт іще одну бойову машину піхоти, танк Т-64, бойову машину десанту і 7 зенітно-ракетних комплексів "Тунгуска 2М", які побували в боях.
  Попередній матеріал
  Дефіцит бюджету США став мінімальним за останні 7 років
  Наступний матеріал
  Пезидент відкликав з гуманітарної місії ООН 8 вертольотів для зони АТО
  Теги:
  Loading...