mil.gov.ua

У Чернігові відкрилася фотовиставка, присвячена Іловайській трагедії

У Чернігові, у Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрилася фотовиставка "Іловайськ".

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Виставка створена вітчизняними фотографами та присвячена військовій трагедії українського народу. Виставку доправили зі столиці до Чернігова.

На фотовиставці представлені творчі доробки фотокореспондентів Олександра Глядєлова, Маркіяна Лисейка, Максима Дондюка та Максима Левіна. Фотодокументалісти об'єдналися, аби показати всьому світу одну з найбільших трагедій української сучасності - Іловайський котел. Зйомки охоплюють період від першого штурму Іловайська до спроб українських бійців вирватися з оточення російських військ.

Фотографії справили неймовірне враження на присутніх. Окрім численної кількості відвідувачів, на відкриття виставки завітав один з фотографів-авторів Олександр Глядєлов. Він розповів гостям про кілька своїх фото. Також на заході були присутні безпосередні учасники бойових дій на сході України - представники добровольчих батальйонів та батальйонів територіальної оборони з Чернігівщини. 

Нагадаємо, письменник і журналіст, автор роману "Іловайськ" Євген Положій розповів про те, що спонукало його описати трагічні події минулого року, коли російська армія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України, про ментальну відмінність українців та росіян, про самоідентифікацію української нації, що вже стала послуговуватися категоріями "свій" і "ворог", про трагедію втрати, а також необхідність поваги з боку держави до життя і смерті наших бійців.

Попередній матеріал
Двоє українських бійців отримали поранення через підрив на розтяжках – Мотузяник
Наступний матеріал
Савченко передадуть Україні після оголошення вироку – адвокат
Теги:
Loading...