radiosvoboda.org

У Черкасах під час акції "Замість квітів – допомога армії" зібрали майже 200 тис. грн

  Майже 200 тис. грн зібрали волонтери під час акції "Замість квітів – допомога армії" в Черкасах.


  Найбільшу кількість із цих коштів черкаські волонтери передадуть батальйонам "Січ" та "Азов", а також відновлять два автомобілі УАЗ для передачі в зону бойових дій і автомобіль "швидкої допомоги", пише "Радіо Свобода".

  Решту коштів направлять на інші витрати для військових: термобілизну, засоби індивідуального захисту, прилад нічного бачення для батальйону "Черкаси".

  "Зібралося осіб п'ятнадцять від груп координаторів. Озвучили, що, хто і кому хотів би купити і передати та скільки це коштуватиме. По групі від батальйонів "Сокіл" та "Азов", де грошима треба передавати, а не товарами, визначали суму по кількості волонтерів, залучених до акції. Інші групи активістів підтримали різні ідеї – про відновлення УАЗиків, закупівлю термобілизни тощо", – розповіла організаторка Алла Юрковська.

  За її словами, під час акції зібрали 199 тис. 804 грн, з яких більше 3 тис. грн пожертвували ще до початку акції. Організатори підбили підсумки збору коштів у кожній школі, проте результати не будуть опубліковувати.

  "Не оприлюднювали і не оприлюднимо, бо департамент освіти проти – не змагання ж. Але волонтерам та школам ми повідомляли їх результати та результати найближчих шкіл для порівняння", – пояснила Юрковська.

  Патріотична акція "Замість квітів – допомога армії" – це ініціатива черкаських волонтерів. Під час урочистих лінійок 1 вересня школярі та їхні батьки мали змогу добровільно пожертвувати гроші на потреби української армії.
  Попередній матеріал
  КМДА хоче економити на опаленні лікарень - ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Михайлівському соборі відкрили центр психологічної допомоги бійцям АТО
  Теги:
  Loading...