Фото з сайту Нацгвардії України

У бою біля Лисичанську загинув полковник Нацгвардії Радієвський

  23 липня у бою за звільнення Лисичанська від терористів загинув командир військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України полковник Олександр Радієвський. Про це повідомлено на офіційному сайті Нацгвардії України.


  Зокрема зазначено, що полковник Радієвський загалом два з половиною місяці знаходився в зоні активних дій АТО, не покидавши й на мить своїх підлеглих.

  "15 липня Указом Президента за особисту мужність та самовідданість полковника Олександра Радієвського було нагороджено орденом "За мужність" III ступеня. Завжди доброзичливий до співрозмовника командир Радієвський користувався повагою та авторитетом у підлеглих. Разом з ними він пішов і у бій. Під час виконання спецоперацій по звільненню Миколаївки, Семенівки, Слов’янська він особисто керував діями бійців по знищенню ворожих блокпостів", - повідомляється на сайті Національної гвардії.

  Також повідомляється, що під час спецоперації по звільненню Лисичанська від російських найманців-бойовиків полковник Радієвський разом з бійцями потрапив в засідку на мосту. Життя полковника Радієвського обірвалося на полі бою.

  Раніше повідомлялось, що над трьома селами на Донеччині сьогодні піднято українські прапори.
  Попередній матеріал
  СБУ знешкодила найманця-мінометника, який стріляв по кварталах Луганська за $200
  Наступний матеріал
  ФК "Дніпро" поки що не може зіграти у Дніпропетровську
  Теги:
  Loading...