Фото dpsu.gov.ua

Тимчук: ватажка сепаратистів Луганщини звільнили за підозрілих обставин

  Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук оприлюднив свою версію ранкових подій довкола затримання і наступного звільнення одного із ватажків сепаратистів на Луганщині.


  На своїй сторінці у Facebook він написав, що одразу після затримання Болотова штаб антитерористичної операції направив до пункту пропуску "Довжанський" два гелікоптери, які мали вивезти самопроголошеного "губернатора". Утім, коли вони прибули на місце, терористи вже відвезли Болотова на чорному джипі. Окрім того, експерт не має жодних свідчень, що підтверджують факт запеклого бою, а також присутності поблизу пункту пропуску великої кількості бойовиків.

  Нагадаємо, за повідомленням Держприкордонслужби, самопроголошеного "губернатора" так званої "Луганської народної республіки" Валерія Болотова зранку вдалося затримати українським прикордонникам під час в’їзду в Україну на пункті пропуску на Луганщині. Та невдовзі туди підтягнулися дві сотні озброєних людей, вони почали застосовувати гранатомети та ручні гранати. Розпочався бій, в результаті якого сепаратистам вдалося відбити свого лідера.
  Попередній матеріал
  Українські війська контролюють ситуацію довкола Слов’янська
  Наступний матеріал
  У Харкові пройде другий раунд круглого столу національної єдності
  Теги:
  Loading...