5.ua

Тимчук: терористи не змогли вивезти тіла своїх загиблих до Росії

  Терористи у східних областях нині спантеличені, бо Росія вирішила відкласти плани прямого збройного вторгнення на територію України.


  Про це заявив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. За його словами, головне розвідувальне управління збройних сил РФ нині послабило контроль над бойовиками.

  Крім цього, у Слов'янську вони не змогли організувати вивезення тіл загиблих до Росії. За даними джерел української розвідки, минулої ночі вони намагалися сформувати таку колону з кількох вантажівок, але проведення антитерористичної операції українськими силовиками завадило їм це зробити.

  Перед цим 6 "КамАЗів" було завезено с території Росії за нез’ясованих досі обставин. За даними Дмитра Тимчука, ця ж техніка повинна була вивозити загиблих терористів. Однак, вивезти їм нікого не вдалось, і зараз у них це стало великою проблемою, тому що морги Слов’янська уже переповнені.

  Нагадаємо, Дмитро Тимчук раніше повідомив, що Кремль вирішив відкласти військову операцію в Україні, хоч вірогідність вторгнення залишається, доки російські війська знаходяться біля кордонів.


  Попередній матеріал
  Швейцарія розширила санкції у зв‘язку з ситуацією в Україні
  Наступний матеріал
  Наступний раунд національного круглого столу таки пройде у Донецьку
  Теги:
  Loading...