5.ua

Турчинов доручив силовикам розглянути введення військового стану на Донбасі

  В.о. президента України, голова Верховної ради Олександр Турчинов доручив секретарю Ради Нацбезпеки і оборони Андрію Парубію спільно з низкою відомств терміново вивчити питання про необхідність введення військового стану в Донецькій і Луганській областях.

  Про це йдеться у розпорядженні, опублікованому на сайті президента ввечері 3 червня.

  Згідно з текстом доручення, РНБО за участю Міноборони, МВС, СБУ та Держприкордонслужби має терміново вивчити питання про воєнний стан "для запобігання подальшого розвитку та припинення збройного конфлікту на території України, недопущення масової загибелі мирного населення та військовослужбовців, а також співробітників правоохоронних органів, забезпечення стабілізації ситуації і відновлення нормальної життєдіяльності в зазначених регіонах країни".
  В той же час у Адміністрації президента вважають, що межі Антитерористичної операції (АТО) обмежують дії військових і знижують їх ефективність. Вирішальне слово – за новообраним президентом, який цієї суботи після інавгурації стане верховним головнокомандувачем Збройних сил України.
  "Я думаю, що він достатньо адекватно оцінює те, що відбувається в країні та саме на Сході, і цю агресію саме як агресію. На мій погляд, він має підтримати цю ідею про запровадження військового стану в цих двох областях", - прокоментував ситуацію на Сході заступник голови АП Андрій Сенченко.

  Попередній матеріал
  "Поліграфкомбінат "Україна" здатний повністю забезпечити виготовлення документів та бланків
  Наступний матеріал
  У Китаї внаслідок вибуху на шахті загинули понад 20 людей
  Теги:
  Loading...