фото ОстроВ

Терористи зупинили рух вантажних потягів Донецькою залізницею  За офіційними даними, вантажні поїзди зупинено на шляху прямування. Пасажирські поїзди, у тому числі приміські, продовжують курсувати без змін.

  Так, на шляху прямування у напрямку Донецької залізниці зупинено 2623 навантажених вагонів та 462 порожніх. Із Донецької залізниці на адресу вантажоотримувачів України на інші залізниці через призупинення руху залізничники не змогли відправити 3015 навантажених вагонів та 1355 порожніх вагонів.

  Нагадаємо, зранку місцеві журналісти повідомили, що озброєні бойовики так званої "Донецької народної республіки" заблокували адміністративний будинок управління Донецької залізниці, розташоване в центральній частині Донецька. Частина терористів заблокували усі підходи до будівлі, а невелика група увійшла досередини "для переговорів".
  Захоплення сепаратистами Донецької залізниці в першу чергу вдарить по бізнесу Ріната Ахметова, Сергія Тарути та державних вуглевидобуваючих підприємств – таку думку експерта транспортної галузі Олександра Кави транслює Еспресо.TV. "Що стосується Донецької залізниці, то вона лідер в Україні з вантажоперевезень і левова частка навантаження приходить саме на цю залізницю. У першу чергу це звичайно вдарить по інтересах групи СКМ Ріната Ахметова, а також групи Сергія Тарути, у яких основні активи знаходяться саме в Донецькій і Луганській областях, які обслуговуються Донецькою залізницею. Також це трохи вдарить по енергетичному бізнесу, оскільки на Донецьку дорогу також приходить левова частка перевезення кам'яного енергетичного вугілля", – зазначив Олександр Кава.

  На думку експерта, сепаратисти заблокували тільки вантажні перевезення, не чіпаючи пасажирські, для завданням економічної шкоди саме зазначеним фінансово-промисловим групам.
  Попередній матеріал
  Президент Болівії став професійним футболістом
  Наступний матеріал
  Росія заблокувала доступ до мікроблогу Правого сектору у Twitter
  Теги:
  Loading...