фото прес-центр АТО

Терористи вичерпали свої резерви - штаб АТО

  У тилах терористів порожньо – вони повністю вичерпали мобілізаційні ресурси та втратили підтримку громадян. Про це повідомляє прес-центр Антитерористичної операції з посиланням на власні джерела в оточенні бойовиків.


  Тим часом, українські десантники 95-ї високомобільної бригади провели рейд тилами терористів. Сили АТО намагаються відрізати угруповання бойовиків від сполучення з Російською федерацією та остаточно оточити Луганськ.

  Водночас, терористи продовжують обстрілювати блокпости та позиції українських військових, у тому числі з території Росії. Про те, як минула ніч у зоні бойових дій "5-му каналу" розповів прес-офіцер Антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.

  "За минулу ніч під вогонь потрапили вогневі позиції неподалік населених пунктів Успенка, Андріївка. Чотири рази обстріляли наші позиції поблизу населеного пункту Вергунівський Розʼїзд. Не припиняються провокації та обстріли з застосування артилерії і БМ-21 "Град" з боку Російської федерації. Так були обстріляні позиції сил АТО неподалік населених пунктів Іллінка, Семенівське, Степанівка. Тричі було обстріляно позиції піхотинців на висоті Савур-Могила", – повідомив офіцер.

  Нагадаємо, напередодні українські війська наступали одразу на 4-х напрямках.

  Попередній матеріал
  Біля будівлі Верховної Ради охороні видали автоматичну зброю
  Наступний матеріал
  Депутати трохи позасідали і пішли на перерву
  Теги:
  Loading...