5.ua

Терористи утримують уже двох журналістів у Слов’янську

  Колеги викраденої у Слов’янську Ірми Крат намагаються зв’язатися із сепаратистами та почути їхні вимоги щодо захопленої активістки. Про це 5-му каналу заявив Олег Веремієнко – адвокат інтернет-телебачення "Прихована правда", для якого журналістка працювала. Водночас, юрист наголосив – окрім Ірми, сепаратисти утримують й екс-журналіста "Першого національного" Сергія Лефтера.

  Подробиці Веремієнко повідомив телефоном. "Вона знаходиться під контролем активістів, які захопили будівлю СБУ у Слов’янську, це точно. Шукаємо можливість зайти всередину і почути їхні вимоги, стосовно того, на яких умовах вони готові звільнити. Окрім того, там ще журналіст, на прізвище Лефтер, наш колега з "Першого національного" – так само утримується там. Просто затримали і тримають в якості живого щита на випадок штурму", – розповів юрист.

  Напередодні, близько 8-ї вечора, Ірму Крат – журналістку та активістку Євромайдану – затримали сепаратисти, які захопили будівлю СБУ у Слов’янську. Як повідомляють очевидці – її оточили люди із вогнепальною зброєю, якими керував самопроголошений "мер" Слов’янська В’ячеслав Пономарьов. Сепаратисти заявили: під час Євромайдану Ірма була на чолі "жіночої сотні", а на Донеччину приїхала щоби "шкодити". Водночас, журналістці закидають, буцімто вона піддавала тортурам антимайданівців та навіть розстрілювала працівників "Беркуту".

  "Мене, ну, запідозрили, так як я сотник Першої незалежної сотні – ну, що я проти чи референдума, ну в такому плані", – повідомила сама викрадена. – "Забрали до себе, ну як, ніхто не бив, нормально ставляться-відносяться, сказали, що з’ясують обставини, передивляться матеріали, які я готувала, ну, повністю, чи все що відповідають мої слова дійсності. Потім будуть вирішувати питання стосовно того, коли відпустять на свободу".

  Попередній матеріал
  Путін пропонує створити в анексованому Криму гральну зону
  Наступний матеріал
  Донецьк та Луганськ зможуть самі пропонувати голів своїх ОДА
  Теги:
  Loading...