5.ua

Терористи цієї ночі намагалися взяти штурмом Донецький аеропорт, атаку відбито - Селезньов

  Терористи цієї ночі кілька разів намагалися штурмувати Донецький аеропорт - прорватися спробували  за допомогою танків. Але українській бійці всі атаки відбили. Про таке "5 каналу" повідомив речник штабу АТО Владислав Селезньов.


  Також з його слів, армійці й надалі укріплюють оборону своїх позицій. Зокрема у Маріуполі, щоби не допустити прориву російсько-терористичних військ у звільнені українські міста. 

  "Сили АТО забезпечують оборону та охорону Маріуполя. Повністю контролюють ситуацію в приморському місті. Протягом доби українські військові відбили декілька штурмів донецького аеропорту. Бойовики намагалися відбити цей стратегічний об'єкт з використанням танків. Атаки наших позицій були здійснені також в районі Дебальцевого та Трудовського. Наразі ми продовжуємо утримувати всі позиції, блок пости опорні та спостережні пункти. В рамках діяльності з обміну військовополонених на свободу вийшли 30 українських військовослужбовців. Нині вони перебувають у безпечному місті з ними працюють медики та психологи", - зазначив Селезньов.
  Попередній матеріал
  Позиції сил АТО обстріляли понад 50 разів
  Наступний матеріал
  У самопроголошеній "ЛНР" - важка криміногенна ситуація - Тимчук
  Теги:
  Loading...