segodnya.ua

Терористи перегруповують свої війська на Донбасі

  На Сході України фіксується перегрупування російсько-терористичних військ.


  Про це на своїй сторінці у Facebok розповів керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

  За оперативними даними групи "Інформаційний опір", додаткові підрозділи перекидаються в район Дебальцевого, Лисичанська, Щастя.

  В район Вергулівки (Перевальський район Луганської області) перекинута російська ротна тактична група на БМП-2.

  В районі Ольгінки, Докучаєвська, Новотроїцька триває зосередження ударної тактичної групи російсько-терористичних військ. До її складу протягом останньої доби прибуло 4 РСЗО БМ-21 "Град" і до 2-х 6-гарматних батарей гаубиць Д-30. Зафіксовано прибуття комплексу засобів автоматизації управління вогнем артилерії типу 1В12-3 "Машина-М", а також російського мобільного командно-спостережного пункту 1В126 "Капусняк-Б".

  Відбувається перекидання з території Росії партій паливно-мастильних матеріалів. За останню добу на Донбас увійшло до 10 бензовозів. Основна їх частина спрямована в район Донецька.

  У Шахтарську спостерігається скупчення підрозділів регулярної армії РФ і техніки. З місцевої лікарні в невідомому напрямку вивезені всі поранені з числа місцевих бойовиків.

  Російське командування намагається організувати на контрольованих терористами територіях в Луганській та Донецькій областях діяльність військово-комендантської служби. Організовуються комендатури, головним завданням яких на даному етапі є контроль транспортних шляхів.
  Попередній матеріал
  У Гонконгу протестуючі погодилися на переговори із владою
  Наступний матеріал
  В боях під Донецьком "Оплот" терористів зазнав великих втрат - Тимчук
  Теги:
  Loading...