slovoidilo.ua

Тарута закликав донеччан не боятися покинути місто

  Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута закликав донеччан "зібратися з силами", гуртуватися і, по можливості, залишити місто. Про це йдеться в його зверненні, розміщеному на сайті Донецької ОДА.


  "Донецьк охопила паніка. Городяни переконують один одного в тому, що наше місто атакує українська армія. Знайте - це брехня", - наголосив Тарута.

  "Я хочу, щоб ви знали, що наше місто захопили варвари і терористи. Вони вже обдурили вас, пообіцявши золоті гори, а натомість принесли в наш дім хаос, розруху і смерть. Зрозумівши, що вони не знаходять масової підтримки від донеччан, терористи взяли наше місто в заручники і вбивають його, завдаючи ударів по житлових кварталах", - заявив він.

  Голова ОДА запевнив містян, що Збройні сили України не вели, не ведуть і не вестимуть бойових дій проти власного народу.

  "Я точно знаю, що жоден український солдат ніколи не вистрілить в беззбройного українця. Я точно знаю, що наші війська не обстрілювали Донецьк", - підкреслив він.

  Тарута закликав донеччан зібратися з силами, бути мужніми і сміливими, дотримуватися правил та норм цивільної оборони, бути разом в ці дні, не проходити мимо чужої біди і довіряти повідомленням тільки з офіційних джерел.

  "Якщо у вас є можливість - не бійтеся покинути місто. Держава гарантує, що кожному, хто шукає притулок будуть надана турбота і увага", - підкреслив він.

  "Я також хочу, щоб ви обов'язково вірили в те, що цей кошмар скоро закінчиться. Інакше бути не може. Ми вистоїмо, відстоїмо свою землю і переможемо", - наголосив голова Донецької ОДА.
  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині зменшують кількість блокпостів
  Наступний матеріал
  Олланд заявив, що постачатиме в Росію "Містралі", поки цього не заборонить ЄС
  Теги:
  Loading...