Facebook

США передали українським військовим дві тисячі бронежилетів

  До Києва прибули 2 тис. бронежилетів "Інтерсептор", надані Сполученими Штатами як допомога Збройним силам України. Про це повідомляє посольство США в Україні.


  Згідно з повідомленням, після розмитнення бронежилети будуть передані Міністерству оборони України для транспортування до кінцевого пункту призначення.

  "Бронежилети було надано на прохання Міноборони, щоб підвищити виживаність військових під час бойових операцій і зберегти їхні життя. Модель "Інтерсептор" є тою самою, що використовувалася американськими військами в Іраку та Афганістані – вона була розроблена для забезпечення кращого захисту при меншій вазі порівняно із попередніми моделями, що робить ці бронежилети більш ефективними під час бойових операцій". - розповіли в посольстві.

  "Інші нещодавні доставки допомоги із США включають 1 тис. спальних килимків і 3 тис. 600 камуфляжних курток, а 400 коробок марлевих бинтів і 1 тис. чохлів на каски буде надіслано невдовзі", - заявили в повідомленні.

  Як зазначили в посольстві, ця поставка є частиною пакету допомоги США Україні несмертельними засобами на суму понад $23 млн, до якого також входять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв'язку та інші матеріали на допомогу українським військовим та прикордонникам у їхніх зусиллях припинити акти терору у східній Україні.

  "Американська безпекова допомога Україні триває і очікуються наступні доставки цієї допомоги", - додали в американському посольстві.
  Попередній матеріал
  Бойовики обстріляли з "Граду" дачне селище на Луганщині
  Наступний матеріал
  Янукович продовжує фінансувати російських бойовиків в Україні - Наливайченко
  Теги:
  Loading...