5.ua

Сьогодні пройде засідання міжнародної контактної групи по Донбасу

  Контактна група щодо ситуації на Донбасі засідатиме сьогодні. У зібранні візьмуть участь представники України, ОБСЄ та Росії.


  Зараз триває підготовка до засідання, заявили у вітчизняному Міністерстві закордонних справ.

  Заступник директора Департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич підтвердив зацікавленість української сторони у її проведенні. Він також додав: "Формат цієї зустрічі визначається, але не виключено, що буде відео-міст також з представниками цих сепаратистських угруповань".

  Востаннє контактна група щодо ситуації на Донбасі засідала на початку липня у Києві. Серед переговірників були представники України, Росії і ОБСЄ. Окрім того, зустріч відбувалася наприкінці червня. Тоді на неї прийшов кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, а також депутат-регіонал Нестор Шуфрич. Яку роль виконували вони – невідомо.

  В Раді нацбезпеки й оборони обіцяли розповісти про це згодом, однак запевняли: єдиний, хто представляє Україну – другий президент Леонід Кучма.

  Також у відомстві наголошували, що участь лідерів сепаратистів у перемовах не означає їх визнання Києвом, як переговірників, і зазначали, що українська сторона не веде і не вестиме переговорів із терористами.

  Попередній матеріал
  Бійці батальйону "Азов" затримали одного з ватажків терористів у Маріуполі
  Наступний матеріал
  МЗС: Українців нема серед загиблих у московському метро
  Теги:
  Loading...