5.ua

Служба безпеки затримала диверсантів "ДНР" в тилу сил АТО

  Під час проведення органами безпеки спільних з підрозділами АТО фільтраційних заходів, на блокпосту смт. Оленівка Волноваського району (Донецька область) затримано громадян України Синька Родіона Вікторовича, 1977 р.н., уродженця та мешканця м. Іловайськ, та Шеховцова Олексія Миколайовича, 1982 р.н., уродженця та мешканця м. Харцизьк.

  Про це повідомлено у прес-центрі СБУ 19 серпня.

  Як стало відомо СБУ, зловмисники за завданням російських спецслужб намагалися проникнути на територію, контрольовану ЗС України, для здійснення диверсійних актів, спрямованих на дестабілізацію обстановки в регіоні.

  Синько та Шеховцов мали при собі посвідчення т.зв. "Министерства государственной безопасности "ДНР", батальону "Восток", з їх фотографіями та вказаними позивними "Синий" та "Захар".

  За наявною інформацією, Синько в "ДНР" виконував функції конвойного та ката українських військовослужбовців і цивільних громадян. Шеховцов був бойовиком батальйону "Восток" з постійним дислокуванням у захопленому приміщенні ДАІ м. Харцизька.

  "Службою безпеки України стосовно затриманих зареєстровано кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України "Створення терористичної групи чи терористичної організації", - повідомили у СБУ.
  Попередній матеріал
  Вуличні бої у Луганську тривають – місцеві жителі
  Наступний матеріал
  Таджицька діаспора планує 100-тисячний мітинг у Москві
  Теги:
  Loading...