Фото zn.ua

Швеція: Росіяни - єдині, хто продовжує ескалацію конфлікту на сході України

  Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що найкращим шляхом покласти край гуманітарній катастрофі на сході України є припинення підтримки Росією так званих Луганської та Донецької «народних республік».

  Про це глава МЗС сказав журналістам перед початком засідання Ради ЄС із закордонних справ, повідомляю УНІАН.

  "Ми сфокусуємося на гуманітарній ситуації у так званих народних республіках на сході України. Це – катастрофа. Гангстери зруйнували місцеву економіку, і народ республіки більше не є народом, тому що більшість народу покинула (регіон) через гангстерів. Кращий шлях вийти з цієї ситуації - це Росії покласти край підтримці так званих народних республік, що є причиною гуманітарної кризи", - заявив Карл Більдт.

  Шведський дипломат звернув увагу на те, що у Слов'янську гуманітарної катастрофи немає: "Ви не побачите катастрофи там. Гуманітарна катастрофа – у так званих народних республіках".

  Також Більдт переконаний, що єдині, хто не сприяє деескалації ситуації, це росіяни: "Так, нам потрібна деескалація, але єдині, хто продовжує ескалацію, це росіяни. Зараз є конкретні фото, які доводять, що російська бронетехніка перетинає кордон України. Це – порушення міжнародного права. Ми закликали покласти край цьому вже кілька місяців, але нічого не відбувається. Ми повинні обговорити ситуацію і дати оцінку. І в наших політичних сигналах ми повинні бути дуже чіткими".

  При цьому він не виключив застосування подальших санкцій. На думку Більдта, санкції, які застосувала Росія щодо країн Заходу, - це "санкції Путіна щодо середнього класу (Росії)".

  Попередній матеріал
  В Пакистані скоїли напад на лідера опозиції
  Наступний матеріал
  Керівники України та Австралії домовились про відкриття посольства у Києві
  Теги:
  Loading...