Фото life.lg.ua

СБУ затримала російського шпигуна у Житомирі

  У Житомирській області співробітники Служби безпеки України викрили спроби громадянина Російської Федерації залучити громадян України до здобуття інформації про функціонування українських військових об’єктів.

  Про це кореспонденту УНІАНповідомили у прес-групі Управління СБУ у Житомирській області.

  Згідно з повідомленням, до декількох житомирян, які займаються професійною відеозйомкою, звернувся росіянин та від імені одного з центральних телеканалів РФ запропонував здійснити у визначений ним день приховану відеозйомку у одній із військових частин, дислокованих на території області. За інформацію, громадянин РФ обіцяв грошову винагороду, яка мала бути перерахована на банківські картки після отримання ним відповідного запису.

  Згідно з чинним законодавством, за такі дії в інтересах іноземної сторони передбачено відповідальність за ч. 1 ст. 111 (державна зрада у формі шпигунства) Кримінального кодексу України.

  "Вжитими СБУ заходами вдалося не допустити співпраці громадян України з іноземцем на шкоду інтересам нашої держави у військовій сфері. Розслідування цієї справи триває", - повідомили у прес-групі Управління СБУ у Житомирській області. 

  Попередній матеріал
  Озброєні люди штурмують ОВК у Красному Лучі
  Наступний матеріал
  Російський вертоліт вторгся в економічну зону Латвії
  Теги:
  Loading...