5.ua

СБУ затримала громадянина РФ, який прибув в Україну аби вчинити диверсії проти полку "Азов"

  Контррозвідка СБ України спільно з Держприкордонслужбою України (ДПСУ) та керівництвом полку "Азов" 13 листопада п.р. затримала  громадянина Російської Федерації Дмитра Рассєйкіна, 1987 р.н.,уродженця Курської області, мешканця Мурманської області, члена неонацистської організації «Реструкт», який був завербований ФСБ РФ з метою проникнення до добровольчого полку МВС України "Азов".


  Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

  За завданням російських спецслужб, зловмисник 13 листопада ц.р. намагався проникнути на територію України з території Республіки Білорусь. При ньому було виявлено посвідчення вибухотехніка та комплектуючі, за допомогою яких можна виготовити засоби дистанційного керування вибуховими речовинами.

  "Диверсант зізнався, що відповідно до відпрацьованого ФСБ РФ завдання, він повинен був увійти до складу полку "Азов" під виглядом особи, яку переслідують за антиросійські погляди", - зазначили у СБУ.

  Зі слів затриманого, він мав здійснити замахи з використанням вибухівки на керівництво та особовий склад добровольчого підрозділу. Крім того, перед ним ставилось завдання щодо отримання розвідувальної інформації про діяльність "Азова", запланованих операцій тощо.

  "Рассєйкін повідомив, що як мотиви вербування спецслужби РФ  використовували брехливі відомості щодо звірств "бандерівців" та "фашистів", яких необхідно знищувати", - підкреслили у Службі.

  Тривають оперативно-слідчі дії.
  Попередній матеріал
  Росія висилає із країни польських дипломатів
  Наступний матеріал
  В ЄС сьогодні обговорять санкції проти Росії
  Loading...