Фото slavgorod.com.ua

СБУ встановила особу лідера російської диверсійної групи з Слов'янська

  Служба безпеки України встановила особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України.

  Про це повідомляє Прес-центр СБ України

  Ним виявився громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков.

  Саме його голос на записі телефонної розмови з московським куратором, оприлюдненому14 квітня, де він звітує про терор у Слов’янську та розстріл автомобіля з українськими правоохоронцями.

  У ході оперативно-слідчих дій, затримані раніше співробітниками СБУ диверсанти упізнали І.Стрєлкова як людину, що їх вербувала і ставила завдання щодо захоплення адмінбудівель у Харкові.

  Встановлено, що на початку березня 2014 р. він прибув на територію АР Крим та координував захоплення російськими військовослужбовцями і представниками спецслужб РФ військових частин ЗС України, місцевих органів влади та управління Автономії, викрадення військовослужбовців, активістів громадських організацій та інших громадян України й іноземців, які перебували у Криму.

  Крім цього, Стрєлков вербує громадян України для подальшого їх використання в організації та проведенні підривних акцій на території нашої держави.

  Диверсант особисто давав вказівку громадянам України "К" та "В" захопити та утримувати будівлю Харківської облдержадміністрації, військові частини та підрозділи правоохоронних органів з метою заволодіння зброєю в Луганській області.

  15 квітня СБУ розпочала кримінальне провадження за фактом організації громадянином РФ І.Стрєлковим умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведенні диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів нашої держави.

  Попередній матеріал
  Російські журналісти порушують правила перетину українського кордону
  Наступний матеріал
  Міністри оборони країн ЄС зберуться для обговорення ситуації в Україні
  Теги:
  Loading...