5.ua

Правоохоронці використають всі засоби для припинення злочинних діянь на Сході - СБУ

  Правоохоронні органи будуть використовувати всі сили, засоби та можливості для припинення злочинних діянь та відновлення законності і громадської безпеки. Якщо всупереч Женевським домовленостям бойовики не складуть зброю.

  Про це повідомляє прес-служба СБ України.

  "Всупереч рішенню про амністію, у Донецькій та Луганській областях зловмисники, а фактично справжні кримінальні злочинці, продовжують вбивати людей, утримувати адміністративні будівлі, захоплювати заручників і здійснювати звірячі тортури над ними." – йдться в заяві.

  При цьому, як наголошують правоохоронці, незаконні формування не складають зброю. Більше того, продовжують посилювати свою злочинну діяльність.

  "Мирні люди регіону перебувають в надзвичайно важкому морально-психологічному стані, не можуть жити і працювати в нормальному режимі, залякані злочинцями і більшою частиною деморалізовані.

  Діти не мають можливості спокійно ходити в дитсадки та школи, батьки бояться за їхнє життя і майбутнє.

  Вкрай ускладнилася система державного управління. Підприємства працюють з перебоями." – констатують в СБ України.

  Служба безпеки закликає мирниих людей відмовитися від підтримки озброєних злочинців, не закривати їх собою, відмовитися від будь-якої допомоги злочинцям, дії яких будуть припинятися правоохоронними органами.

  "Виконуючи рішення Женевських домовленостей, усі незаконні збройні формування та окремі громадяни, які протиправно озброїлися, повинні зупинитися і скласти зброю.

  В іншому випадку правоохоронні органи будуть використовувати всі сили, засоби та можливості для припинення злочинних діянь та відновлення законності і громадської безпеки." – наголошують в СБУ.

  Попередній матеріал
  СБУ оголосила в розшук екс-міністра Ставицького
  Наступний матеріал
  Американські військові прибули до Польщі
  Теги:
  Loading...