sbu.gov.ua

СБУ блокувала кілька спроб незаконного перевезення товарів до "ДНР"/"ЛНР"

Поблизу села Семигір'я в Артемівському районі Служба безпеки України затримала вантажівку, водій якої намагався незаконно переправити через лінію розмежування кліматичні камери та трансформатори на 238 тис. грн.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. Також в районі Новойдара зведена мобільна група затримала автоцистерну з 9 тисячами літрів дизельного пального для так званої "ЛНР". Поблизу Березового зведеною мобільною групою затримано незаконний вантаж одягу, взуття, сантехніки та парфумів до так званої "ДНР" на 200 тис. грн.

Крім того, в районі селища Зайцеве на Донеччині співробітники СБУ затримала дві вантажівки, які всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування намагалися переправити до "ДНР" 15,5 тонн фруктів.

Також поблизу Мар'їнки СБУ спільно з прикордонниками затримала чоловіка, який намагався перемістити через лінію розмежування 106 предметів старовини, зокрема 50 монет 17-18 сторіччя.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, зазначають у СБУ.

Як повідомляв 5.ua, прикордонники не пустили до "ЛНР" вагон із контрабандою.

Попередній матеріал
США й надалі сприятимуть у співробітництві в безпековому секторі України - Маккейн
Наступний матеріал
Турчинов: Невиконання Будапештського меморандуму показало безглуздість роззброєння і повну руйнацію системи колективної безпеки
Теги:
Loading...