Facebook / Прес-центр АТО

Російські терористи знову обстріляли Авдіївський коксохімічний завод (фото)

Обстріл вівся із забороненої мінськими домовленостями артилерії з боку окупованої Ясинуватої.

Терористи продовжують цілеспрямовано знищувати промислову інфраструктуру України – заявляють українські представники Спільного центру з координації та контролю. За їхніми даними, 2 серпня, о 00:50 ночі обстрілу знову зазнав Авдіївський коксохімічний завод – потужний український виробник коксу для металургії, одне з найбільших підприємств в Європі, включаючи Росію.

За даними спостерігачів, по коксохіму терористи вели вогонь з артилерійських систем калібром 122 мм з боку окупованої російськими терористами Ясинуватої. Було зафіксовано п’ять розривів снарядів у різних місцях підприємства – від цеху металолому до КПП та сектору водопостачання. Вибухами пошкоджено лінію електропередач та трубопровід, однак обійшлось без постраждалих. Середній діаметр воронок на асфальтовому покритті – 2,2 метра, глибина – 60 сантиметрів. Задокументовані експертами СЦКК матеріали щодо обстрілів передані представникам місії ОБСЄ.

У штабі АТО нагадують, що Авдіївський коксохімічний завод піддається артилерійському і мінометному обстрілу з липня 2014 року. За цей час на його території розірвалося більше 300 снарядів, загинули семеро робітників.

Попередній матеріал
Під час параду на День Незалежності військова техніка використовуватись не буде – Генштаб
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: найгарячішою залишається ситуація довкола Донецька
Теги:
Loading...