5.ua

Російські терористи попри свої ж обіцянки не пускають спеціалістів на місце падіння літака

  Терористи не пускають представників Національного агентства з питань розслідування авіакатастроф на місце падіння збитого над Донеччиною малайзійського літака.


  Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. За його словами, допомогти слідчим розпочати роботу намагаються правоохоронці та представники ОБСЄ.

  "На даний момент ці бандити поки що не допускають наше Національне агентство з питань розслідування авіакатастрофи до місця трагедії і зараз разом з правоохоронними органами і ОБСЄ ми робимо все для того, щоби Національна комісія з розслідування цієї трагедії дісталася до місця події", – розповів Арсеній Яценюк

  Нагадаємо, що доступ українських і міжнародних експертів й досі неможливий попри те, що зранку під час відеоконференції тристороння контактна група у складі високопосадовців України, Росії та ОБСЄ і представники донецьких терористів провели перемови. Вони, начебто домовились, що терористи нададуть безпечний доступ в район падіння літака національній комісії з розслідування, міжнародним слідчим та спостерігачам ОБСЄ.

  Тим часом, Інтерпол відправить до України досвідчених фахівців для допомоги в ідентифікації жертв авіакатастрофи малазійського "Боїнга". Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков домовився з генеральним секретарем Міжнародної організації кримінальної поліції Рональдом Ноублом, повідомляє МВС.

  Як ми повідомляли, Сполучені Штати також надсилають до України експертів для розслідування падіння "Боїнга". А малайзійські спеціалісти вже вирушили до України. Вони планують будь-що дістатися місця катастрофи в Донецькій області.


  Попередній матеріал
  У РНБО навели докази, що українській Су-25 збили росіяни
  Наступний матеріал
  На місці падіння "Боїнга" в Донецькій області знайшли тіла 181 загиблого
  Loading...