фото Facebook / В'ячеслав Аброськін

Російські терористи хочуть розправитись з учасниками мітингу за мир в Донецьку – МВС

"Поліція" терористів із числа міліціонерів-зрадників встановлює особи протестувальників.

Про таке написав у своєму Facebook голова УМВС України на Донеччині В’ячеслав Аброськін. Він зазначив: "Тиждень тому в Донецьку жителі селища Жовтневий і Київського району вийшли на мітинг проти війни. Головна вимога – припинити обстріли позицій ЗСУ з житлових кварталів міста. Спочатку люди перекрили вулицю Артема в районі бульварі Шевченка, а потім перейшли на площу перед адміністративною будівлею Донецької облдержадміністрації".

Потому, за даними офіцера, нинішній заступник "міністра МВС ДНР" Микола Крюченко дав доручення співробітникам зовнішнього спостереження так званої "поліції ДНР" встановити особи протестувальників "для подальшої розправи".

Міліція Донецької області упізнала "спостерігачів" – це колишні співробітники обласного главку – "зрадники, які порушили присягу, дану громадянам України".

Голова Донецької міліції повідомив імена та опублікував фото зрадників:

Абраменко Ярослав, 1982 року народження, колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.

Дяченко Михайло, 1983 року народження, колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.

Каннуніков Денис, 1975 року народження, колишній заступник начальника відділу, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.

Лєснов Максим, 1982 року народження, колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у червні 2014 року.

Коваленко Володимир, 1987 року народження, колишній старший оперуповноважений з особливо важливих справ, капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у серпні 2014 року.

Ковтун Дмитро, 1980 року народження, колишній старший інспектор-черговий, майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.

Дмитрюк Андрій, 1974 року народження, колишній начальник відділу (фото, відео), майор міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.

Яловець Сергій, 1984 року народження, колишній заступник начальника відділу техніки (фото, відео), капітан міліції. Звільнений з органів внутрішніх справ у вересні 2014 року.

Офіцер наголосив: "Звертаюся до мирних жителів Донецька: будьте уважні! За вами може стежити зовнішнє спостереження так званої "поліції ДНР" з метою подальшої розправи".

Попередній матеріал
Генпрокуратура Вірменії відкрила кримінальну справу проти мітингувальників через події минулої ночі
Наступний матеріал
Внаслідок аномальної спеки у Пакистані кількість жертв наближається до 400 осіб
Теги:
Loading...