5.ua

Росія продовжує обстрілювати Донбас, а найманці-чеченці просяться додому - прес-центр АТО

  Російські найманці із Чечні, що воюють серед бойовиків на Донбасі, просять керівництво Антитерористичної операції випустити їх назад у Росію. Це "5-му каналу" підтвердили у прес-центрі Антитерористичної операції.


  Так звані "кадирівці" вийшли на керівництво АТО відкритими каналами зв’язку і просять про переговори щодо їхнього повернення на територію Федерації.

  Водночас, бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військ, у тому числі з Росії. При цьому дедалі частіше бандити діють підпільно.

  Останні новини із зони бойових дій телефоном розповів речник штабу АТО Леонід Матюхін: "Бойовики дедалі більше застосовують тактику ведення підпільної терористичної війни. Зокрема, з двох цивільних автомобілів в районі населеного пункту Петрівка було обстріляно транспорт Збройних сил України "Урал-4320", який здійснював рух у заданий район. Також за цю ніч вогневих ударів зазнали позиції та блокпости сил АТО поблизу населених пунктів Стукалова Балка, Шишкове, Нижній Мінченок, Іловайськ, Петрівське, Кринички. Двічі за ніч з танкового озброєння було обстріляно аеродром Луганськ. Тривають обстріли території України з сторони Російської федерації. Зокрема, тричі з БМ-21, мінометів, танків та артилерії було обстріляно позиції українських піхотинців в районі населеного пункту Степанівка та блокпост поблизу населеного пункту Ільїнка".

  Цю інформацію підтвердив і координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  А у прес-центрі АТО повідомили, що Збройні сили Росії "прийняли злочинне рішення" про направлення до прикордонної зони з Україною курсантів-артилеристів.

  Попередній матеріал
  Влада Москви перевірить магазини на наявність заборонених товарів
  Наступний матеріал
  Сікорський заявляє про покращення ситуації в Україні
  Теги:
  Loading...