фото segodnya.ua

РНБО застосує армію проти терористів, за складання зброї обіцяють амністію

  Через посилення сепаратистських виступів та захоплення державних установ на сході України держава розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням армії. Про це у зверненні до українського народу заявив виконувач обов'язків Президента Олександр Турчинов.

  Він пообіцяв не притягати сепаратистів до відповідальності у разі звільнення ними адмінбудівель до ранку понеділка. Водночас, Турчинов обіцяє оновити місцеву владу та оголосив про готовність розширити повноваження регіонів.

  "Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення розпочати широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України. Ми не дамо Росії повторити кримський сценарій у східному регіоні України. Для тих, хто не стріляв у наших силовиків, хто складе зброю і покине захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка – я у підписаному указі дав гарантії незастосування проти них відповідного покарання за вчинені дії" – повідомив в.о. Президента України.

  Названий указ вже розміщений на офіційному сайті Президента. У документі йдеться, що обіцяні Турчиновим гарантії не поширюється на сепаратистів, які поранили чи вбивали українців, зокрема силовиків. Крім цього, указ зобов'язує Кабінет міністрів розробити та внести до Верховної Ради законопроекти щодо проведення в Україні реформи місцевого самоврядування. Узгодити відповідні законодавчі зміни має робоча група з представників влади та громадськості. Документ набуває чинності з дня його опублікування.

  .

  Попередній матеріал
  На московському Марші Правди найпопулярнішим став початок промови "Я - українець"
  Наступний матеріал
  Сепаратисти зайняли міськраду Єнакієвого, прокуратура і міліція ще тримаються
  Теги:
  Loading...