5.ua

РНБО: Мирні люди зможуть безперешкодно залишити Донецьк та Луганськ

  Мирне населення Донецька та Луганська може безперешкодно залишити міста в разі необхідності.


  Про це заявив речник РНБО Андрій Лисенко на брифінгу 7 липня.

  "До нас надходить багато запитів щодо формулювання "облога міст". Насправді відбувається блокування підходів до цих міст з тим, щоб до бойовиків не надходила ні зброя, ні озброєння, ні жива сила", - пояснив він.

  "Для місцевого населення це означає, що вони можуть спокійно залишити ці міста, пройти через блокпости, і їм буде надано всебічну допомогу", - додав Лисенко.

  Він також сказав, що зараз сили АТО зосереджені на знищенні таборів терористів, бойовики деморалізовані, все більше їх здається в полон.

  "Першочергове наше завдання уникнути жертв серед мирного населення, тому бомбардування авіацією та застосування важкої артилерії у містах не проводитиметься", - запевнив речник АТО.

  Він додав, що створені українською владою гуманітарні коридори у раніше захоплених містах здебільшого не знадобились, бо після звільнення міст люди майже одразу почали до них повертатись.
  Нагадаємо, що проросійські бойовики на Донбасі далі контролюють Донецьк, Луганськ, Горлівку і кілька менших міст. Українські силовики продовжують АТО.

  Водночас, за словами глави МВС, бійці сил АТО на Сході зараз діють за планом, розробленим Генеральним штабом України.
  Попередній матеріал
  На відновлення роботи всіх служб Слов'янська знадобиться тиждень - Тарута
  Наступний матеріал
  КНДР запропонувала Південній Кореї об'єднатися на принципах федерації
  Теги:
  Loading...