фото korrespondent.net

РНБО: Луганськ – на межі гуманітарної катастрофи

  Луганськ на межі катастрофи – у місті немає необхідних ліків та бракує медиків. Про таке повідомили у Раді нацбезпеки і оборони.


  Вода у Луганську, за даними відомства, подається майже в усі райони за графіком. А от без газу залишаються 39 населених пунктів області.

  Подробиці розповів заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий: "У Луганську суттєво погіршилася санітарно-епідеміологічна обстановка серед дітей, що пов’язано з відсутністю необхідних ліків та недостатньою кількістю медичного персоналу, у першу чергу – педіатрів. Станом на 26 вересня в Луганській області частково відключені від газопостачання, знаходяться в критичному стані та потребують обстеження 172,3 тис. абонентів. Повністю відключено 39 населених пунктів, частково – 24. На даний час у Луганську вода подається майже в усі райони за графіком, окрім кварталів Дімітрова та Шевченка, району Промжилстрою, вул. Цимлянської, містечка Щорса та частини вул. Оборонної. Не постачається питна вода до н. п. Ровеньки, Свердловськ та Червонопартизанськ у зв’язку із пошкодженням насосної станції у с. Новоганнівка".

  Попередній матеріал
  У Харкові затримали учасників забороненого судом комуністичного зібрання
  Наступний матеріал
  На околиці Києва затримали вантаж боєприпасів
  Теги:
  Loading...