5.ua

Рівень справності озброєння та військової техніки у силах АТО піднявся до 94% - Міноборони

  Станом на сьогодні, 29 травня, Озброєнню Збройних сил України вдалося налагодити систему забезпечення військ (сил) військово-технічним майном, ракетами та боєприпасами шляхом доставки зазначеного майна безпосередньо до військ силами та засобами підвозу центрів забезпечення: арсеналів, баз та складів.


  Про це повідомили в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони з посиланням на начальника Озброєння ЗСУ полковника Сергія Корнійчука, передає УНІАН.

  За його словами, на теперішній час ремонтні органи Озброєння ЗСУ набули необхідного досвіду та навичок, яких бракувало, й спроможності до виконання покладених завдань за призначенням.

  "Ремонтно-відновлювальним частинам Озброєння Збройних сил України, вдалося оперативно розгорнути 6 зведених ремонтно-евакуаційних груп, які оперативно відновлюють пошкоджену та несправну техніку в інтересах різних угруповань військ та сил", – зазначив Корнійчук.

  За словами офіцера, освоєно та організовано виконання робіт з відновлення паливних баків та радіаторів систем охолодження колісних машин та гусеничної автомобільної техніки.

  "Ремонтниками однієї з військових частин, що дислокується на Львівщині, освоєно проведення капітального ремонту двигунів та агрегатів до автомобілів КамАЗ та бронетранспортерів БТР-80", – повідомив начальник Озброєння ЗСУ.

  "За рахунок організації ремонту озброєння та військової техніки силами та засобами виїзних ремонтних бригад підприємств промисловості, ремонтно-відновлювальних органів різних рівнів, вдалося підняти загальний рівень справності ОВТ у військах та силах, які беруть участь в антитерористичній операції – до94 %, а у місцях ізоляції району проведення АТО – до 91%", – зазначив Корнійчук.
  Попередній матеріал
  Тимошенко привітала Порошенка з перемогою на виборах
  Наступний матеріал
  Представлено офіційний м`яч фіналу чемпіонату світу з футболу-2014
  Теги:
  Loading...