5.ua

Рада вирішила, що Царьова можна арештувати - на черзі Олійник та Калєтнік

  Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Олега Царьова та тримання його під вартою.

  Загалом Верховна Рада прийняла два рішення стосовно цього нардепа.

  Першим – народні депутати дали згоду на притягнення Царьова до кримінальної відповідальності.

  За таке рішення проголосували (із другої спроби) 235 народних депутатів.

  Другим рішенням парламент 226 голосами дав згода на затримання Царьова та обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

  Раніше ГПУ внесла до парламенту подання про надання згоди на притягнення Царьова до кримінальної відповідальності, його затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Рада заслухала із цього приводу в.о. генерального прокурора Олега Махніцького.

  За словами в.о. генпрокурора, досудовим розслідуванням встановлено, що депутат Царьов у період березня-квітня 2014 року умисно, відкрито, застосовуючи в тому числі засоби масової інформації, вчиняв публічні заклики до насильницької зміни влади і повалення конституційного ладу України.

  Також, ГПУ внесла подання до парламенту щодо позбавлення депутатської недоторканості екс-регіонала Володимира Олійника та члена Комуністичної партії України Ігоря Калєтніка. На питання, чи проситиме Генпрокуратура позбавити недоторканності і лідера фракції регіоналів Олександра Єфремова, у ГПУ відповіли - його діяльність перевіряється, триває збір доказів, бо без відповідної доказової бази ВР відхилить подання.

  Сам Олександр Єфремов відповів специфічною лексикою: "Если кто-то хочет повесить на меня всех собак, то по беспределу это можно сделать". Він також пояснив: "Если бы я собирался уехать, то я уехал бы. Я за собой вины не чувствую, я ничего не нарушал".

  А тим часом, депутати Партії регіонів продовжують полишати свою, колись потужну фракцію. Перед сьогоднішнім засіданням голова Верховної Ради Олександр Турчинов зачитав 20 прізвищ регіоналів, які з неї вийшли.


  Попередній матеріал
  Тимчук: Кремль використає захоплені в Криму українські літаки для провокацій
  Наступний матеріал
  Тимошенко оголошує війну колумбійській наркоторгівлі
  Теги:
  Loading...