фото Слави Мавричева

Проросійський натовп штурмує міськраду Харкова

  Міську раду Харкова заблокував проросійськи налаштований натовп. Частина бойовиків прорвалася у внутрішній двір будівлі і розбила вікна на першому поверсі. Серед них є люди з битками, палицями і в балаклавах.

  До бойовиків вийшов міський голова Геннадій Кернес і запропонував обрати п'ятьох представників, які змогли б озвучити свої вимоги.

  Раніше люди з битками та георгіївськими стрічками напали на мітингувальників за єдину Україну біля пам'ятника Шевченку. Там зібралося близько тисячі патріотично налаштованих громадян. Коли мітинг закінчився і люди почали розходитися, на них з різних боків напали кілька сотень молодиків. За словами очевидців, мітингувальників, які намагалися сховатися у метро, доганяли і били. Міліції частково вдалося відтіснити нападників, але сепаратисти таки прорвалися з боку парку Шевченка.

  Потому вони розділилися на дві групи. Одна з них пішла до міської ради, іще близько двох тисяч людей рушили до Харківського СІЗО. Під час сутичок постраждали майже півсотні людей, серед них один правоохоронець, десятьох - ушпиталили.

  Попередній матеріал
  Завтра міністри ЄС обговорять із генсеком НАТО подальшу агресію Кремля
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі остерігаються заїжджих проросійських заколотників
  Теги:
  Loading...