volynnews.com

Президент запропонував парламенту змінити межі районів Луганщини

  Президент Петро Порошенко запропонував народним депутатам розглянути як першочергові проекти постанов щодо внесення змін до меж районів Луганської області.


  Про це він сказав на нараді з керівниками фракцій та депутатських груп.

  Проекти постанов вніс на розгляд Верховної Ради голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

  Постійний представник Президента у парламенті Руслан Князевич вважає, що необхідність розгляду цього питання виникла у зв'язку із тим, що певні райони Луганської області частково не контролюються українською владою.

  "Для належного здійснення управління цими територіями і забезпечення життєдіяльності цих районів Луганської області треба внести зміни до меж районів Луганської області та приєднати до тих районів, які ми контролюємо", - сказав він.

  За його словами, на нараді з Президентом ця ініціатива обговорювалася депутатами, і усі без винятку представники парламентських фракцій і груп, голова Верховної Ради її підтримали.

  "Це важливе рішення, яке дасть можливість після його прийняття невідкладно відкривати в цих районах територіальні відділення Держказначейства, виплачувати людям пенсії і заробітні плати, здійснювати увесь пакет соціальних послуг, зобов'язання по яким несе держава. Це те найважливіше, на що очікують мешканці Луганщини сьогодні", - заявив Князевич.
  Попередній матеріал
  З початку року в столиці демонтували більше 1,1 тис. кіосків - КМДА
  Наступний матеріал
  Судді, яка відпустила Садовника, оголошено підозру
  Теги:
  Loading...