5.ua

Президент обговорив з військовими тактику подальших дій в АТО

  Президент України Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств, на якій обговорювалась тактика подальших дій в антитерористичній операції.

  Про це ввечері 18 серпня повідомила прес-служба глави держави.

  "Нам потрібно сьогодні розглянути новий зміст військової операції у нових обставинах", - поставив завдання Глава держави.

  Петро Порошенко відзначив, що підтверджується інформація про потрапляння на територію України 1200 навчених бойовиків та важкої військової техніки "з боку східного сусіда". Частину цієї техніки було знищено, щодо решти – вживаються заходи з її знищення.

  "Сьогодні нам треба зробити перегрупування сил, яке забезпечить захист нашої території та продовження наступальних дій армії", - сказав Президент.

  Глава держави повідомив, що наступ українських Збройних сил, Національної гвардії успішно триває, хоча дається це дорогою ціною.
  "Кожного дня ми втрачаємо українських героїв", - відзначив він.
  Учора у результаті прямого попадання гранати був знищений БМП з десантниками, серед загиблих - чоловік відомої волонтерки Тетяни Ричкової. Глава держави доручив Міністру оборони підготувати подання на нагородження героїв, які ціною свого життя захищають Донбас.

  Петро Порошенко наголосив, що сьогодні стоїть завдання перерізати систему забезпечення терористів з боку Росії найманцями, новим озброєнням, боєприпасами, оскільки через неконтрольовані ділянки кордону продовжується їх надходження. За словами Президента, тактика зараз полягає в тому, щоб "розсікти території, які контролюються терористами, на зони, щільно звузити кільце і не дати можливості для постачання зброї та боєприпасів".

  Президент відзначив, що від терористів звільнено десятки міст і селищ.
  "Головне, звільнені мільйони людей, які повертаються до мирного життя", - сказав Президент.

  Глава держави зазначив, що найбільш контрольовані бойовиками міста сьогодні вже взяті в облогу. Але, на жаль, на них насувається екологічна катастрофа. На шахтах Донбасу вода піднімається на небезпечний рівень. Терористи руйнують артилерійським вогнем трансформаторні підстанції, що підриває енергозабезпечення підприємств постійного циклу.
  "Фактично руйнується промисловий потенціал Донбасу", - сказав Президент, повідомивши, що зараз українські ремонтники часто під кулями відновлюють системи енергопостачання.

  "Оскільки терористи в цих містах – люди тимчасові, вони не мають нічого, що б їх пов’язувало з цими містами, їм чим гірше – тим краще. Вони руйнують інфраструктуру, підривають підстанції, підривають мости, руйнують підприємства. Вина за це лежить виключно на бойовиках та їх закордонних покровителях", - наголосив Президент.

  Глава держави запропонував обговорити тактику, яким чином зменшити шкоду та уникнути ризику для людей, руйнації промислового потенціалу Донбасу, щоб «потім мінімізувати роботи з відновлення нормального життя».
  Попередній матеріал
  Мінфін планує частину державних податків перетворити на місцеві
  Наступний матеріал
  Підрозділи "Донбасу" знищили терористів у половині Іловайську, триває бій
  Теги:
  Loading...