фото tyzhden.ua

Представники ДНР продовжують погрожувати членам виборчкомів - ОДА

  Представники так званої "Донецької народної республіки" продовжують погрожувати і перешкоджати роботі членів виборчих комісій у різних районах і містах області.


  Про це з посиланням на Департамент з питань внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації повідомляє УНІАН.

  У повідомленні наголошується, що в Горлівці голова окружної виборчої комісії № 51 під тиском залишила посаду. Окрім, того озброєні люди вивезли всю техніку з ОВК № 51.

  У Дружківці не сформовані дільничні виборчі комісії, оскільки люди відмовляються в них працювати у зв`язку з небезпекою для життя.

  У Кіровську пройшла зустріч першого заступника міського голови з сепаратистами з питання майбутніх виборів президента України, в ході якої представники так званої "ДНР" заявили про намір блокувати видачу виборчим комісіям урн для голосування, а також перешкоджати проведенню виборів.

  У Шахтарську озброєні люди погрожували співробітникам окружної виборчої комісії, в ультимативній формі вимагали припинити роботу.

  У Артемівську озброєні представники самопроголошеної "ДНР" зайшли в будівлю виконкому міськради, де знаходиться ОВК, забрали оргтехніку, базу даних, а також особисті речі членів комісії.

  Аналогічна ситуація складається й в інших містах і районах області, підкреслили в облдержадміністрації.
  Попередній матеріал
  Терористи атакували українських військових поблизу Слов'янська та Ізюма
  Наступний матеріал
  Затримані сепаратисти зізналися, що їх готували офіцери ФСБ і ГРУ
  Теги:
  Loading...