фото twower.livejournal.com

Підсумки перемир'я: 108 нападів терористів і 27 убитих українців

  З початку проголошення режиму одностороннього припинення вогню на Донбасі, тобто із 20 червня, терористи 108 разів нападали на сили антитерористичної операції.


  Такі підсумки минулих 10 днів повідомило Міністерство закордонних справ України у своєму Twitter.

  За даними МЗС, за час перемир'я від рук терористів загинуло 27 військовослужбовців, 69 силовиків отримали поранення.

  Крім того у соцмережах росте кількість повідомлень про нову важку бойову техніку, яка з’являється на озброєнні у терористів за час пасивності сил АТО – підкреслює "Українська правда". Так, користувач @Alosha_Popovich зазначає: "Це не бойовики, це армія. Сьогодні особисто бачили 2 БТРи та 4 гаубиці (122 мм) на причепах за вантажівками".

  Інший користувач @kozakmamai підкреслює: "З учорашніми 4 колонами техніки, яка заїхала з РФ, у бойовиків є фактично повноцінна армія. Ось для цього перемир'я і було".

  Раніше повідомлялося, що до Луганська на вантажних платформах тягачами звозять танки – користувачі соцмереж публікували відповідні фото на підтвердження своїх слів.

  Луганськ-кацпанцер1 FB

  Сьогодні ж з'явились світлини нової колони із немаркованою бронетехнікою, яка рухається Ростовською областю до кордону України.

  кацпанцери Ростовщина

  кацпанцери Ростовщина1

  Нагадаємо, термін перемир'я закінчується сьогодні о 22.00. Рішення про продовження перемир'я або про відновлення проведення Антитерористичної операції буде прийнято ще сьогодні - повідомили у РНБО.


  Попередній матеріал
  У Бангладеш заборонили формалін, за його використання грозитиме довічне ув'язнення
  Наступний матеріал
  20 інспекторів київської ДАІ вирушили на Донбас
  Теги:
  Loading...