YouTube

Під Донецьком бойовики розстріляли автобус з українськими бійцями: від 8 до 12 загиблих - ЗМІ

  Під Донецьком терористи жорстоко розстріляли автобус із українськими військовими, загинуло від 8 до 12 бійців.


  Про серйозні втрати повідомив на своїй сторінці у Facebook лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

  "Тільки поїхав до столиці, одна із бойових груп напоролась на "під...сів". Маємо страшні втрати... Помстимося!", - написав він.

  За повідомленнями журналістів, автобус з українськими бійцями на підступах до Донецька безжально розстріляли терористи, внаслідок чого загинули щонайменше від 8 до 12 військових, пише ТСН.

  Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко висловив співчуття у зв'язку із загибеллю бійців.

  "Хлопці, як же так? І вчора ми були разом, і завтра повинні були ... чорт ... земля пухом. Не можу говорити, нехай командир підрозділу ... Завтра ж закручу гайки у своїх, на війні головне вижити і жити потім заради України, а не героїчно покласти голову. Хоча, навіщо розумничати? І в мене не краще, сам такий же. Козаки всі - і почуття самозбереження притупляється. Броніки в сторону, автобуси і шаблі наголо... Хлопці, мої співчуття, тримайтеся... Та яке там, краще зализуйте рани і підемо разом кришити цю нечисть. Ідуть найкращі. Земля пухом", - написав він.

  "Знаю, що лякаю вас, це не "Донбас". Але від цього не легше... Спасибі, що Ви були і жили заради України", - додав командир.
  Попередній матеріал
  У Севастополі через приїзд Путіна масово перекриють рух транспорту
  Наступний матеріал
  На Донеччині стався вибух у шахті, 16 постраждалих, доля 2 невідома
  Теги:
  Loading...