Facebook / Прес-центр АТО

Під час обробки полів фермери на Донбасі зібрали понад 70 боєприпасів - штаб АТО

У Мар'їнському районі Донецької області знайшли великий арсенал боєприпасів, який фермери зібрали з полів під час їхньої обробки сільськогосподарською технікою.

Про це повідомляє прес-центр АТО у Facebook. "В одному з населених пунктів Мар'їнського району Донецької області в будівлі, яка належить фермерському господарству, військовослужбовці групи Цивільно-військового співробітництва знайшли 47 снарядів калібру 152 мм, одну міну 80 мм, 26 пострілів калібру 30 мм, а також фрагменти снарядів від РСЗВ "Смерч", які не розірвалися", - йдеться у повідомленні.

За словами начальника групи ЦВС підполковника Олександра Гвоздкова, до військовослужбовців звернувся керівник одного з фермерських господарств з проханням допомогти утилізувати цей небезпечний арсенал. Як з'ясувалося, боєприпаси були знайдені на полях під час їхньої обробки сільськогосподарською технікою, після чого фермери власноруч переносили небезпечні знахідки до цієї будівлі.

В оперативному порядку до місця прибула група розмінування. Оцінивши ситуацію було прийнято рішення вилучити снаряди на місце підриву та знищити їх вибуховим способом.

Нагадаємо, в Авдіївці бійці ЗСУ знайшли колишній склад з боєприпасами.

Попередній матеріал
Сьогодні Ужгород відзначає свої 1122 роки
Наступний матеріал
Порошенко сьогодні зустрінеться з Кемероном та Меркель
Теги:
Loading...